Özel Yakın Koruma ve Güvenlik

özel yakın koruma ve güvenlik
+

Yakın Koruma İşlerinde Eşsiz Hizmet


Yakın koruma, korunması amaçlanan kişilerin ya da ailelerinin tehditlere karşı geniş çaplı önlemler alarak korunmasıdır. Öncelikle risklerin neler olduğunun belirlenmesi ve bunlara karşı önceden tedbirlerin alınması özel yakın korumanın hedefidir. Burada risklerin ve tehditlerin oluşmasından önce bunların tespit edilmesi öncelikli olarak ele alınması gerekmektedir. Böylece özel yakın koruma ve güvenlik ortaya çıkabilecek zararları sıfırlamayı ya da minimuma indirmeyi amaçlamaktadır.

Kimler Yakın Koruma Talebinde Bulunabilmektedir


Modern dünyanın yarattığı riskler birçok kişiyi özel yakın koruma ve güvenlik hizmetlerinden yararlanmaya mecbur bırakmaktadır. Ticari, siyasi ve kişisel ihtilaflar insanların korunma ihtiyacını doğurabilmektedir. Bu nedenle iş insanlarından tutun milletvekillerine kadar pek çok nitelikteki kişiler yakın korumaya gerek duyabilmektedir. Bu çerçevede özel yakın koruma ve güvenlik hizmeti korunacak kişilerin niteliklerine göre önlemler geliştirmektedir. Sonuç olarak özel yakın koruma profesyonel ve bir takım işi olarak ele alınmaktadır.

Yakın Korumada Olması Gereken Nitelikler

Yakın koruma profesyonel bir bakış açısı gerektiren bir hizmet olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle hizmeti yerine getireceklerin özel bir eğitime sahip olmaları gerektiği kabul edilen bir gerçektir. Bu hizmeti verebilecek olanlar ancak özel bir eğitim sayesinde konusuna vakıf olabilmektedir. Bu çerçevede bu kişiler ilk yardım konusunda bilgiye sahip olmaları en önemli niteliklerden biri olmaktadır. Diğer yandan yakın dövüş sporlarına ilişkin eğitimli olmaları yakın koruma olmanın olmazsa olmazıdır. Aysa Dedektiflik olarak bu niteliklere sahip bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Talep edilen özel yakın koruma ve güvenlik hizmeti silahlı verilebileceği gibi silahsız bir şekilde verilebilmektedir. Bu durum koruma talebinde bulunan kişilerin nasıl bir korunmayı istediğine göre değişmektedir. İnsanlar iş yaşamları gereği ya da makamlarından kaynaklı veya popülaritesi nedeniyle koruma talebinde bulunmaktadır. Böylece bu kişilerin özelliğine göre korumanın niteliği de değişebilmektedir. Diğer yandan özel korumanın koruduğu kişilerin takip edildiğini kolayca anlayabilecek farkındalığa sahip olması gerekmektedir.

Yakın Korumaya İlişkin Temel Prensipler

Bütün işlerde olduğu gibi yakın korumanın da bazı prensipleri olması doğaldır. Bu prensiplerden ilki gizlilik oluşturmaktadır. Özel yakın koruma bu işini gizlilik içinde yapması zorunludur. Diğer prensip ise korunacak olan kişinin ayrıntılı analizidir. Koruma yapacak kişi korunacak kişi hakkında ayrıntılı bir bilgiye sahip olması gerekmektedir. Korunacak kişilerin günlük yaşam akışı konusunda detaylı bir şekilde bilgiye hakim olmalıdır. Her tehdit ve risklere karşı alternatif önlemler geliştirilmelidir. Hep aynı önleme başvurulmamalıdır.

Eşsiz Bir Hizmet Anlayışı ile Hazırız

Asya Detektiflik olarak yakın koruma hizmetlerinizi profesyonel ve eğitimli bir ekip ile yerine getirmekteyiz. Konusunda uzman ve yakın dövüş sporları hakkında donanımlı koruma elemanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Kendinizi, çocuklarınızı ve tüm aile fertlerini güvenle emanet edebileceğiniz bir ekibe sahibiz. Sonuç olarak koruma ve güvenlik konusunda gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz bir kadro ile emrinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Aysa Özel Dedektiflik
Merhaba Aysa Özel Dedektiflik Hoşgeldiniz.
Aklınıza takılan tüm sorunlarınız için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın