Hizmetlerimiz

aysa-ozel-dedektiflik
+

Sorunlarınıza Çözüm Dedektif Takibi


Velayet Davaları İçin Delil Toplama


Dedektiflik Bürosu ; Adli mercilere geçerli delillerle birlikte kişilerin lehinde ya da aleyhinde açılabilecek davalar velayet davalarıdır.  Velayet davası açabilmek için dedektiflik bilgileri, nüfus kayıt bilgileri ve adres bilgileri gerekir. Bu davalarda amaç çocuğun ruh ve beden sağlığı ile maddi manevi  güvenliğidir. Hatta daha fazlası gerekir.

Sosyal hayatından, eğitimine, yaşam alanından ahlaki gelişimine kadar tüm ayrıntılar göz önüne alınarak çocuğa veli atanır. Dedektiflik hizmeti veren bizler sizin için tüm delilleri eksiksiz bulabilme gücümüzle sizin için çalışıyoruz. Geleceğin teminatı çocuklarınızın güvenli bir ortamda yaşaması ve mutluluğu bizim için de çok kıymetlidir. 

Özel Yakın Koruma ve Güvenlik

Kişileri her türlü olumsuzluktan koruma görevi yürütenlere koruma ya da güvenlik denir. Koruma ve güvenlik, özel olarak kişinin kendisi için alabileceği gibi yakınları, çocukları içinde alabileceği hizmettir. Devlet yöneticilerinden iş insanlarına kadar pek çok alanda faaliyet gösteren koruma ve güvenlikçiler vardır.

Aysa dedektiflik olarak uzman ekiplerimizin eğitimlerine ilaveten, tecrübe ve becerileri dövüş teknikleri, sezgi güçleriyle hizmetinizdeyiz. Bize iletişim kaynaklarımızdan ulaşabilir gereken bilgiyi alabilirsiniz. Devamında yapacağımız sözleşme kapsamında çalışmalarımıza devam edebiliriz. Ekibimiz bilgi becerisi eğitim ve sertifikalarıyla birlikte teknik teçhizat donanımı ile de eksiksiz hizmet veriyor. Güvenli hizmet güçlü iletişimle yolumuza devam ediyoruz.

Öğrenci ve Çocuk Takibi


Çocuklarını gerek kişisel durumlarına bağlı sorunlara karşı ya da yanlış yönlendirebilecek kişilere karşı alabilecekleri hizmettir. Fiziki takip, sanal ortam takibi ve teknik takip sistemleri olarak çalışma yöntemlerimizdir. Öğrenci ve çocuklarınızı 24 saat takip ediyoruz. Siz aileler koruma hizmeti alacağınız dedektiflik bürosu araştırmalısınız.

Güvenilirliği, konuya hakimiyeti, bilgi becerisine kadar her şeye dikkat edilmelidir. Aysa dedektiflik olarak bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Uzman takipçilerimiz yasal izin belgeleri, kişisel birikimleri ve ilk yardım becerileriyle devam ediyor. Sizlerin bilgisi dahilinde öğrenci telefonunun dinlenmesi, sigara, alkol ve diğer bağımlılıklara karşı önlemlerimizle takipteyiz. 

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması

Evlilik kutsal bir müessesedir. Biz dedektiflerin görevi evlilik öncesi titiz ve güvenli çalışmalarımızla maddi manevi sizlerin korunmasını sağlayabilmektir. Kutsallığın zarar görmemesi için evlenmeden önce iki taraf birbirilerini çok iyi tanımalıdır. Bu durumda her zaman olduğu gibi uzmanlarımızla yanınızda olduğumuzu ve garantili hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. Sadece bir telefonla arayıp gereken bilgiyi alabilir, çalışma sistemimizi oluşturarak sizin için çalışabiliriz. Çalışmalarımız 10 gün ile 24 saat içinde sonuçlanacaktır.

Kişinin sağlık, varlık bilgisinden yaşam şekline, olası olumsuz alışkanlıklarına her şeyi öğrenerek içiniz rahat evlenebilirsiniz. Dedektiflik bürosu olarak bizim amacımız sizi gelecekte pişman olacağınız bir evlilikten koruyabilmektir. Çalışmalarımız kişilerin sağlık, sicil, sabıka dosyalarından varlık bilgilerine kadar her şeyi kapsıyor. 

Eş Takibi

Evlilik kurumu sarsılıp beklentiler karşılanamaz hale gelebiliyor ve devam eden süreçte çiftler boşanma kararı alıyor. Aileyi içinden çıkılmaz noktalara getiren bu gibi durumları kendi başına çözemeyen taraf yardım alabilir. Yasal sürece girip yeterli delil bulunamadığında, bir taraf konuyu dedektiflik bürosuna taşınır. Kesinliği bilinen ama ispat edilemeyen konular vardır. Bu duruma eş takibi denir. Konu biz dedektiflere gelir. 

Eş takibi işlerimizde, eşin görüştüğü kişiler, zaman geçirdiği mekanlara kadar her durumunu takip ediyoruz. Genellikle aldatmanın söz konusu olduğu bu süreçleri titizlikle 24 saat takip ederek en fazla 7 günde çözüyoruz. Haklıyken haksız mağdurken de suçlu duruma düşmemeniz için çalışıyoruz. Aldatma yasalar tarafından da suç olduğu ve doğrudan boşanma nedeni olduğu kanıtlanmış bir eylemdir. Dedektiflik Bürosu en kısa sürede sonuca ulaşmaktadır.

Boşanma Davaları İçin Delil Toplama

Boşanma; evliliğin başlangıcında kimsenin aklına dahi gelmeyen olumsuz durumdur. Ne yazık ki evlilikler hayal edildiği gibi uzun ömürlü olamayabiliyor. Boşanmalar gündeme geliyor. Boşanma davalarında sizler için incelikle çalışarak lehinize deliller toplayıp davanıza destek oluyoruz.

Delil toplama konusu, ispat edilemeyen bağımlılık, mal kaçırma, kasıtlı itibar zedeleme, yanıltma her şey olabilir. Biz dedektifler tam bu noktada tüm birikimimizle imdadınıza hazırız. Boşanma nedeni ne olursa olsun en kısa sürede delillere ulaşarak davanızın sonuçlanmasını sağlayabiliriz. Boşanmalar Şiddet, alkol, mal kaçırma, ahlaksızlık gibi nedenlerle gündeme gelebiliyor. Kendinizi güçsüz ve yalnız hissetmemeniz için tüm iyi niyetimiz ve profesyonel çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

 Adres Tespiti

Bazen kişiler her hangi bir durumda adresinin bulunmaması, bulunduğu lokasyonun bilinmemesini istiyor. Bu durum ticari konularda olabiliyor özel konularda olabiliyor. Ancak dedektifler olarak bizden hiç bir şey kaçamaz bilmiyorlar. Tüm bilgi becerimiz ve tecrübelerimizle yasal izinlerimizin de bize verdiği güçle çalışıyoruz.

Özel bilgilere erişim iznimiz ve güçlü kaynaklarımız sayesinde 3 gün içinde garantili bir şekilde sorunu çözüyoruz. Sanal bulunma ortamlarının çokluğu, kişilerin bu konuda hevesli oluşları işlerimizi kolaylaştırabiliyor. Tüm çalışma alanlarımızda olduğu gibi sözleşmemize uygun çalışıyor. Sizleri tüm olumsuzluklardan koruyabilmek için çaba harcıyoruz. Sizin telefon ya da iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilmeniz yeterlidir.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Aysa Özel Dedektiflik
Merhaba Aysa Özel Dedektiflik Hoşgeldiniz.
Aklınıza takılan tüm sorunlarınız için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın