Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması

evlilik öncesi şahıs araştırması
+

Evlilik Öncesi Eş-Şahıs Araştırması


Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması; Evlilik iki kişinin uzun bir süre hatta ömür boyu beraber sürdüreceği en küçük kurumdur. Bu kurumda taraflar hem maddi hem de manevi olarak birbirlerini destek olmakta, çeşitli birikimler yapmakta ve çocuk sahibi olmaktadır. Bu yüzden doğru eşin seçilmesi son derece önemlidir. Bizler de Asya Dedektiflik şirketi olarak evlilik öncesi şahıs araştırması yapmaktayız.

Böylece kişiler evlenecekleri kadın veya erkeğin hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmaktadırlar.
Özellikle kısa süre önce tanışılan ve yine kısa bir zaman içinde evlenmeyi düşünen kişilerin detaylı bilgilere sahip olması için eş araştırması yaptırması tavsiye edilmektedir. Evlilik öncesinde birbirini çok iyi tanıma fırsatı olmayanların eş araştırması konusunda profesyonel desteğe ihtiyacı bulunmaktadır.

Evlilik Öncesi Eş Araştırması Neden Yapılmalıdır?

Evlilik öncesi eş araştırmaları son yıllarda gündemde yer edinmiş bir uygulamadır. Bunun temel sebeplerinden biri ise yine son zamanlarda boşanmaların artmasıdır. Boşanma nedenlerinin büyük bir kısmı ise aile içi geçimsizlik oluşturmaktadır. Aile içi geçimsizlik yani eşlerin birbiri ile anlaşamama sebepleri ise birbirlerini tam olarak tanıyamamalarından dolayı olmaktadır. İşte tam da bu noktada evlilik öncesi şahıs araştırması büyük önem kazanmaktadır.

Kişiler evlenmeyi düşündükleri ama haklarında gerekli bilgiyi elde edemedikleri eş adayları için detaylı olarak eş araştırmasına ihtiyaç duymaktadırlar. Eş adayının evlilik öncesi süreçte bir şeyleri saklaması ve bazı konularda çekincelere sahip olarak yalan beyanlara başvurması sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple evlenmeden önce eş araştırmalarının yapılması gerekli görülmektedir.


Herkes Evlilik Öncesi Eş Araştırması Yaptırmalı mıdır?


Evlilik öncesi eş araştırması günümüzde dünya genelinde yaygınlaşmaya başlamıştır. Öncelikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde başlayan bu uygulama artık pek çok ülkede kendini göstermektedir. Günümüzde evlilik kararları çok çabuk alınabilmekte ama boşanmaların sayısı da bu bağlamda artmaktadır. Özellikle birbirini iyi düzeyde tanımayanların evlilik öncesi şahıs araştırması yaptırması büyük ölçüde gereklilik göstermektedir.

Önceden insanların yakın çevreden birileriyle evlilik yapması yaygındı. Dünya globalleştikçe insanların çevreleri de genişledi ve böylece eş seçimleri de farklı kültürlere yayılmaya başladı. Artık insanlar kendi yakın çevresinden çok daha uzaklardan eş seçimleri yapabilmektedir. Bu durumda özellikle kültür farklılıkları ve kişinin geçmişi ön plana çıkmaktadır. İşte bu durumlarda aslında herkesin eş araştırması yaptırması tavsiye edilmektedir.

Peki, Evlilik Öncesi Eş Araştırması Nasıl Yapılır?


Evlilik öncesi eş araştırmaları profesyonel dedektifler tarafından uzmanca yapılmaktadır. Alanında uzman olan dedektifler evlilik öncesi şahıs araştırması yaparak çeşitli raporlar sunmaktadır. Bu raporlarda evlilik için eş adayı hakkında detaylı bilgiler ve analizler yer almaktadır. Konusunun hakimi olan Asya Dedektiflik olarak sizlere profesyonel olarak evlilik öncesi eş araştırmaları ile destek olmaktayız.

Evlilik öncesi eş araştırmaları ortalama olarak 2 hafta sürmektedir. Bu süre isteğe bağlı olarak uzatılabilmektedir. Eş araştırmasına tabii tutulacak eş adayı teknik, fiziki ve sanal takip olarak ün ana takip sistemi üzerinde detaylı olarak araştırılmaktadır. 24 saat esasına göre araştırması yapılan eş adayının geçmişteki yaşantısı, güncel durumu, kazanımları, iş hayatı, okul hayatı, aile yapısı ve kültürel yapısı gibi pek çok alanda detayı araştırması yapılarak rapor edilmektedir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Aysa Özel Dedektiflik
Merhaba Aysa Özel Dedektiflik Hoşgeldiniz.
Aklınıza takılan tüm sorunlarınız için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın