Eş Takibi

eş takibi ankara
+

Eş Takibi Hizmetimiz


İhanete uğramak hiç kimsenin tahammül dahi edemeyeceği bir konudur. Her şeyimizi feda ettiğimiz bir kişi hakkında duyulan kuşku elbette sizi içinden çıkılamayacak bir duruma sokar. Gerçekleri öğrenmek hakkınızdır. Bu sebeple özel dedektiflik büromuzun eş takibi hizmetinden yararlanabilir bu kuşkulu durumdan kurtulabilirsiniz.

Eş takibi, eşinizden şüpheleniyorsanız, onun sizi aldattığını düşünüyorsanız ve mahkemede sunmak için somut delillere ihtiyacınız varsa bu ve bunun gibi durumlar için sorununuza çözüm getiren bir hizmettir.

Eş takibi hizmetimiz 24 saat kesintisiz yapılmakta ve eşinizin bu süreçte kimlerle konuştuğu, görüştüğü, aralarındaki ilişkinin ne olduğu detaylı bir

şekilde araştırılır ve bu hizmeti talep eden kişiye özel dedektiflik büromuz tarafından detaylı bir bilgi paylaşımı sağlanır.


Eş takibi genellikle 1 hafta içerisinde kesin olarak sonuçlanmakla birlikte, bu süreçte yapılan araştırmalar kapsamında eşinizin

sanal ortamlardaki hesapları ve hareketleri incelenerek müşterimizle bulunan sonuçlar ispatlı bir şekilde paylaşılır.

Eş Takibi Hizmeti Nedir?

Eş takibi denince akla aldatılma, ihanete uğrama, aldatma, aile bağlarının bozulması gibi durumlar gelmekte olup eşlerden birisinin bu konuyu mahkemeye taşımasında kullanılmak amacıyla somut deliller elde etmede başvurulan bir hizmettir.

Eş takibi kapsamında yapılan araştırmalarda da görülmüştür ki eşini aldatan sayısında son dönemlerde artış vardır. Yaşanan bu olaylar neticesinde aile kavramı ortadan kalkmış olup, eşler arasında güvensizlik ortamı oluşmuştur.

Bazı ülkelerde bu toplumda görülen bu bozulmadan dolayı evlilik okulları bulunmakta ve evlenecek kişilere ailenin önemi gibi konular hakkında bilgiler verilmektedir.

Fakat bazı ülkelerde de aldatma bir yasal suç sayılmamaktadır.
 

 Araştırması Nasıl Yapılır?


Eş takibi çalışmasına başlamak için aile içi görülen bozuklukların ileri bir düzeye gelmesi ve boşanma boyutuna gelmiş olması gerekmekte olup sürecin yargıya taşınmış bir halde olması gerekmektedir. Çünkü sadece şüpheye dayalı yapılan takipler sözleşmede adı geçen yasal maddelere uymadığı için olayın farklı boyutlara taşınmasına neden olabilmektedir.

Özel dedektiflerimiz sizden aldığı bilgiler doğrultusunda eşinde gözlemlediği hangi hareketlerden şüphelendiği sorgulanır. Mesela eşiniz ev geldiğinde telefonunu kapatıyorsa veya saklıyorsa, vücut ölçü ve formunu beğenmemeye başladıysa, yeni alışkanlık ve hobiler edinmişse gibi durumlarda eşlerden şüphelenildiği gözlenilmiştir.

Eş takibinde izlenilen takip programı, eştakibi konusuna ve şekline göre değişiklik göstermekte olup özel dedektiflerimiz bu konu hakkında detaylı bir çalışma programı hazırlayarak takibe başlarlar.

Eş takibi hizmetimiz 24 saat süreyle yapılmakta olup takip edilen tarafın bu süre içinde kimlerle görüştüğü, görüşülen kişilerle arasında nasıl bir bağ olduğu gibi konular

detaylı araştırmalar sonunda not alınarak müşterimizle paylaşılarak bu durumun farklı zaman ve mekanlarda fotoğraflanarak kayıt altına alınması sağlanarak olay ispatlanmaktadır.

Eş takibi yaklaşık 7 gün içinde sonuçlanabilmekte olup elde edilen sonuçlar müşterimize yazılı ve sözlü olarak aktarılır. Bu takip için müşterimizle sözleşme yapılmaktadır.

Çünkü şüphe duyulması sebebiyle yapılan takiplerde karşı tarafa zarar vermek, kendine zarar vermek,

değişik ruh hallerinde olunabilmesi sebebiyle nasıl bir durumla karşılaşılacağı bilinmemektedir.

Bu sebeple birlikte eşlerin tüm bağları kopmuş ve birlikte yaşayamayacak hale geldikleri durumlarda hizmet verilmektedir.
 

Neden(Yasal) Özel Dedektif?


Boşanma gibi durumlarda mahkemeye kesin ve ispatlanmış belgelerle gitmek sizin elinizi güçlendirecek ve aylar sürebilen bu boşanma sürecinin sonuca ulaşması daha kısa olması sağlanacaktır.


 
Aldatılmanın Boşanma Sebebi Olduğuna Dair Hukuki Kararlar

22.11.2001’de Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilmiş ve 01.01.2002’den itibaren de yürürlükte olan 4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu’nun 161. Maddesine göre aldatma tam kusur olarak tanımlanmış olup, boşanma nedenleri arasında ilk sıradadır.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Aysa Özel Dedektiflik
Merhaba Aysa Özel Dedektiflik Hoşgeldiniz.
Aklınıza takılan tüm sorunlarınız için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın